DVTV Sametový speciál Karlovy Vary

Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti

DVTV jede do Karlových Varů! Už 12. listopadu se uvidíme v Lidovém domě Karlovy Vary, kde v 19 hodin začne druhý ze série Sametových speciálů, které pořádáme společně s Festivalem svobody a ŽIVOT & PROSPERITA, z.s.

Jak se šířila Sametová revoluce na západě Čech? Umíme využít možnosti, které nám svoboda a demokracie nabízejí? A jak se daří město architektonicky posunout? I o tom budeme mluvit s našimi hosty.

V Lidovém domě se můžete těšit na Emmu Smetana, která přivítá zpěvačku Lenku Dusilovou, redaktora Respektu Tomáše Lindnera a městského architekta Petra Kroppa. A dotazy budete klást i vy!

———

Česko si připomíná 30 let od Sametové revoluce! A DVTV bude u toho! Ve spolupráci s Festivalem svobody vyjíždíme také do Ostravy a Českých Budějovic. Vrcholem pak bude vystoupení na pražském Albertově.

Sametové speciály DVTV a Festivalu svobody nabízejí čtyři diskuze ve čtyřech různých městech. Odborníci, veřejnost i aktéři událostí roku 1989 budou komentovat polistopadový vývoj v naší společnosti. Další debata proběhne v Českých Budějovicích a zaměří se na roli umělců při listopadových událostech. Celá série pak vyvrcholí 17. listopadu v Praze na Albertově.

Realizaci diskuze podpořila Nadace BLÍŽKSOBĚ.

Program

12. 11. 2019
19:00 — 21:00
DVTV Sametový speciálDVTV Sametový speciál
Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti
Pro lepší orientaci v programu si stáhněte aplikaci Festivalu svobody:      
Nyní na Google PlayStáhnout v AppStore