Koncert pro Paměť národa

Připomínka Koncertu pro všechny slušný lidi

Podpořte Paměť národa, užijte si dobrou muziku a připomeňte si s námi sametovou revoluci! Oslavíme také říjnový svátek, v dobrém stylu.

Připravili jsme koncert napříč žánry a generacemi: vystoupí Aneta Langerová, Tomáš Klus, Bára Poláková, Dan Bárta & Jaroslav Friedl, Ben Cristovao, Thom Artway, Michal Ambrož & Hudba Praha, Jaroslav Hutka, Jan Burian, Monika Načeva & Michal Pavlíček, Zdivočelí koně, Už jsme doma, Zuby nehty, Ondřej Ruml, Vladimir 518 & Mike T, Portless, Jaroslav Samson Lenk, Ondrej Pivec & Organic Quartet, Mydy Rabycad, The Atavists, vypsaná fiXa, Tony Ducháček & Garage, Xavier Baumaxa, Prago Union.

Těšte se i na zajímavé řečníky – promluví třeba Magda Vášáryová, Daniel Kroupa, Ivan M. Havel, Petr Pavel, Mikuláš Minář, Helena Ilnerová, Ladislav Heryán a další.

Příběhy z Paměti národa ukazují, jak je důležité žít v demokracii a svobodě. Tím, že si koupíte lístek, podpoříte další dokumentování osudů 20. století, na které by se mohlo zapomenout. Koncert je součástí #nezapomeňme. Stejně tak jako projekt 30 Měst Paměti národa a letošní mezinárodní Ceny Paměti národa.

Program

28. 10. 2019
19:30 — 23:00
Koncert pro Paměť národaKoncert pro Paměť národa
Pro lepší orientaci v programu si stáhněte aplikaci Festivalu svobody:      
Nyní na Google PlayStáhnout v AppStore