Podpořte Festival svobody


Rádi bychom vás poprosili o podporu Festivalu svobody. Vše začalo v roce 2016, kdy jsme se rozhodli vůbec poprvé uspořádat Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí. Při té příležitosti jsme se propojili se všemi ostatními organizátory akcí k 17. listopadu a pod názvem Festival svobody jsme vytvořili společný program, webové stránky, tiskovou konferenci a vydali jsme společné memorandum.

 

17. listopad je největším českým občanským svátkem, kterým žije celá země. Především v posledních letech se nám díky širší spolupráci a koordinaci v rámci platformy daří společným úsilím vystrnadit z významných míst i mediálního prostoru neonacisty a vytvořit zde hodnotný a hojně navštěvovaný program a obsah. V loňském roce propojila platforma program ve 25 městech napříč republikou a letos se chystá program ještě rozsáhlejší. Festival svobody organizuje také další společné výzvy a akce, jako Nevolíš zaplatíš, Tři Špejle atd.

 

Vzhledem k charakteru akce jsme při přípravách a realizaci odkázáni na dary nadací, firem a soukromých dárců. Festival každoročně roste, s ním ale také jeho náklady.

 

Přijímáme drobné i větší dary prostřednictvím serveru DARUJME.cz a zřízen je také transparentní účet u Fio banky: 2901272248/2010, variabilní symbol: 17112018

 

 

Prosíme vás také o přeposlání této zprávy dále, moc nám tím pomůžete. Děkujeme!