Ptačí sněm pro Václava Havla


Chcete oslavit 17. listopad, ale nevíte jakou formu zvolit? Přidejte se k Happeningu Ptačí sněm pro Václava Havla, který k nám přiletěl z chebské organizace KOS, z.s. Zapojit se může každý, potřebujete pouze papír, tužku, nůžky a ideálně mobil na vyfocení výsledného díla. 

Kreativně ztvárněte letícího ptáka, symbol svobody, duchovního růstu a síly a nainstalujte ho do 18. 12. 2021 ve veřejném prostoru, například u Lavičky Václava Havla ve vašem městě, na památné místo ve vašem okolí, do vašeho okna nebo na stromy na náměstích a návsích. Napište na ptáčka myšlenku či citát z díla VH a nezapomeňte vaše dílo vyfotit a sdílet na sociálních sítích. Mluvte se svými studenty, přáteli či kolegy o jeho odkazu osobně i v online prostoru. Pojďme zaplavit Českou republiku Ptačím sněmem nesoucím na svých křídlech myšlenky Václava Havla a připomenout si, že svoboda a demokracie nejsou samozřejmé! 

Budeme se těšit na vaše fotky, videa a hlavně vaše zážitky spjaté se 17. listopadem! Svoje příspěvky označujte hashtagy #ptacisnem #VH85