DVTV Sametový speciál České Budějovice

Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti

DVTV poprvé vyráží do Českých Budějovic! Už 13. listopadu se uvidíme v Divadelním areálu Bouda na Mariánském náměstí, kde v 19 hodin začne třetí ze série Sametových speciálů, které pořádáme společně s Festivalem svobody a Jihočeským divadlem.

Jakou roli sehráli umělci při listopadových událostech? Měly protesty na jihu Čech podobný průběh jako v Praze? A jak je Česká republika vnímána ve světě?

V Českých Budějovicích se na vás bude těšit Daniela Drtinová a pozvání DVTV přijali herečka Barbora Hrzánová, diplomat Petr Kolář, novinář Aktuálně.cz Martin Fendrych i tehdejší studentský vůdce Martin Ehrlich. A ptát se budete i vy!

———

Česko si připomíná 30 let od sametové revoluce! A DVTV bude u toho! Ve spolupráci s Festivalem svobody vyjíždíme také do Ostravy a Karlových Varů. Vrcholem pak bude vystoupení na pražském Albertově.

Sametové speciály DVTV a Festivalu svobody nabízejí čtyři diskuze ve čtyřech různých městech. Odborníci, veřejnost i aktéři událostí roku 1989 budou komentovat polistopadový vývoj v naší společnosti. Celá série vyvrcholí 17. listopadu v Praze na Albertově.

Realizaci diskuze podpořila Nadace BLÍŽKSOBĚ.

Program

13. 11. 2019
19:00 — 21:00
DVTV Sametový speciálDVTV Sametový speciál
Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti
Pro lepší orientaci v programu si stáhněte aplikaci Festivalu svobody:      
Nyní na Google PlayStáhnout v AppStore