DVTV Sametový speciál Ostrava

Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti

DVTV konečně jede do Ostravy! Už 11. listopadu se uvidíme v kině Vesmír, kde v 19:30 začne první ze série Sametových speciálů, které pořádáme společně s Festivalem svobody a Centrem PANT.

Nabitým programem vás provede Martin Veselovský. Pozvání přijali vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová, violoncellistka Terezie Kovalová i redaktor Aktuálně.cz David Klimeš.

Jak se od sametové revoluce proměnila česká justice? Vnímáme po letech totality silněji spravedlnost? A umíme se vypořádat se sociálními problémy? I na to se našich hostů budeme ptát. A ptát se budete moci i vy! Přijďte, těšíme se na vás v Ostravě!

———

Česko si připomíná 30 let od Sametové revoluce! A DVTV bude u toho! Ve spolupráci s Festivalem svobody vyjíždíme do Ostravy, Karlových Varů, Českých Budějovic. Vrcholem pak bude vystoupení na pražském Albertově.

Sametové speciály DVTV a Festivalu svobody nabízejí čtyři diskuze ve čtyřech různých městech. Odborníci, veřejnost i aktéři událostí roku 1989 budou komentovat polistopadový vývoj v naší společnosti. Další debata, která se bude konat v Karlových Varech, se zaměří na období normalizace, vztahy s Němci i na architekturu. Poté zavítáme na jih do Českých Budějovic, celá série pak vyvrcholí 17. listopadu v Praze na Albertově.

Realizaci diskuze podpořila Nadace BLÍŽKSOBĚ.

Program

11. 11. 2019
19:30 — 22:00
DVTV Sametový speciálDVTV Sametový speciál
Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti Diskuze zaměřená na polistopadový vývoj v naší společnosti
Pro lepší orientaci v programu si stáhněte aplikaci Festivalu svobody:      
Nyní na Google PlayStáhnout v AppStore