První patro ✻ kulturní oslava 30 let svobody

Oslavy svobody divadlem a hudbou

Vezměte si svůj kus svobody. Zveme vás na taneční – divadelní – hudební oslavu 30 let svobody v prostoru Prvního patra nad pasáží na třídě TGM v Karlových Varech.

Více informací a prodej vstupenek naleznete na www.vzbudmevary.cz

Program

9. 11. 2019
15:00 — 17:00
TEATR NOVOGO FRONTA: ADEMENA...TEATR NOVOGO FRONTA: ADEMENATO!
Rodinné představení. Hravé pohybové divadlo Iriny Andreevy, Jakuba Folvarčnýho ... Rodinné představení. Hravé pohybové divadlo Iriny Andreevy, Jakuba Folvarčnýho a Lukáše Šimona o vlivu člověka na digitální svět. Pro děti od 5 let.
17:00 — 19:00
V.HYBNEROVÁ, L.KAŠIAROVÁ. AN...V.HYBNEROVÁ, L.KAŠIAROVÁ. ANGEL-y
Nebeská klauneska Vandy Hybnerové a Lucii Kašiarové. Nikdo není opuštěnější než... Nebeská klauneska Vandy Hybnerové a Lucii Kašiarové. Nikdo není opuštěnější než andělé, strážci u nebeské brány. Trpělivě čekají, ale nikdo nepřichází. Musí se nějak zabavit.
20:00 — 22:00
ŽIVÉ KVETY (SK) ⊛ KARLOVY VA...ŽIVÉ KVETY (SK) ⊛ KARLOVY VARY
Kultovní slovenská rocková kapela, vzniklá na začátku devadesátých let. S punko... Kultovní slovenská rocková kapela, vzniklá na začátku devadesátých let. S punkovým přídechem, silnými texty Lucii Piussi o vnitřní a vnější svobodě, spojujícími vědomou angažovanost s poetickou křehkostí, zaujme každého, kdo miluje chytré texty a bigbít, na který se dobře tančí.
Pro lepší orientaci v programu si stáhněte aplikaci Festivalu svobody:      
Nyní na Google PlayStáhnout v AppStore